Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Tiny house'da yaşamak sade ve tasarruflu bir yaşam sürdürmek için avantajlı çözümlerden biridir. Büyük evlerin getirdiği maliyet, bakım ve ısınma sorunları gibi pek çok etken göz önüne alındığında taşınabilir küçük evlerde yaşam son derece ekonomik kabul edilir.

Tiny Resort Ürünümüzün Yanmaz - Soğuk - Sıcak ve Ses Yalıtımı Avrupa Standartlarında Sertifikalı ve Garantili Ürünler Kullanılmıştır.
Tiny house evler, doğru tasarım ve ekipmanlarla donatıldığında her mevsimde rahat bir yaşam sunabilirler. Bu evler, diğer evlere göre daha az enerji tüketirler ve daha az ısıya ihtiyaç duyarlar, bu nedenle kışın da sıcak ve yazın da serin kalabilirler.
Ancak, konum ve iklim koşulları da önemli bir faktördür. Birkaç faktöre dikkat etmek, tiny house ev sahiplerinin her mevsimde evlerinde rahat bir yaşam sürmelerini sağlar.

İzolasyon özellikleri sayesinde ev içerisinde rutubet görülmez. Tiny house evlerin dış cephesi özel olarak tasarlandığı için küflenmez, nem oluşturmaz ve böcekler tarafından zarar verilemez. Tiny house ömrü yapım kalitesine göre 480 – 600 yıl arasında değişiklik gösterir.

Ürünümüzün tüm ekipmanları e belgeli olup 3500 kg Alman malı Kont Kaplin 1750 kg Alman Malı Knot frenli dingil ve paslanmaya karşı korumalı çelik şasedir.

Tiny house özel tasarım bir yaşam alanı olduğundan, büyük ebatlarda olduğundan hırsızlar için çalınabilecek bir ürün değildir. Nadir bir durum olsa da güvenlik açısından birtakım önlemler almak isteyebilirsiniz. Evin içine girilip değerli eşyalarınızın çalınmaması adına caydırıcı bir önlem düşünülebilir.

Tiny House'lar motorsuz taşıt statüsündedir. Bundan dolayı ne motorlu taşıtla vergisi ne de emlak vergisi ödemeniz gerekmez

0532 200 0532 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım